Zdrowie - 9

Zdrowie - 9

Leczenie łuszczycyO łuszczycy każdy coś słyszał, najczęściej niewiele, w związku z tym na początku warto przypomnieć czym charakteryzuje się ta choroba. Jest bardzo częstym schorzeniem dermatologicznym, lecz niezakaźnym i niezłośliwym. Mit o zarażaniu przez chorych przyczynił się do wielu krzywdzących opinii na temat osób zmagających się z tą przypadłością.
Wstrząs anafilaktyczny - przyczyny, objawy, leczenieAlergia jest obecnie bardzo powszechnym problemem wielu ludzi. To bardzo nieprzyjemne schorzenie, które utrudnia normalne funkcjonowanie. Choć sama alergia nie jest tak groźna dla naszego zdrowia, to reakcje alergiczne mogą nawet zagrozić naszemu życiu. Do najsilniejszą z nich i chyba najbardziej niebezpiecznych należy wstrząs anafilaktyczny. Przyjrzyjmy mu się bliżej.
Zaburzenia wzwodu - przyczyny, objawy, leczenieNa zaburzenia wzwodu cierpi 2,5 mln polskich mężczyzn. Zaledwie 5% z nich zwraca się z problemem do specjalisty. Tak mały odsetek wynika ze strachu przed ośmieszeniem w oczach partnerki i lekarza.
Zapalenie oskrzeli - przyczyny, objawy, leczenieJesień się kończy, a więc i sezon przeziębień mamy w pełni. Najróżniejsze choroby układu oddechowego zbierają swoje żniwo wykorzystując niską odporność ludzi. Nie chodzi tu tylko o zwykłe przeziębienie, będące skutkiem półgodzinnego czekania na autobus w deszczu i wietrze, ale o chorobę, która możemy się zarazić drogą kropelkową.
Przejdź do strony: < 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 77 >
Kontakt z redakcją | Reklama | Nota prawna | Komentarze | Polityka Cookies
Copyright 2007-2008 e-zdrowie.info. All rights reserved.