Zdrowie - 8

Zdrowie - 8

Jak leczyć reumatyzm?Powszechny pogląd mówiący o tym, że reumatyzm dotyka wyłącznie osób w podeszłym wieku można spokojnie schować do kieszeni. Choroba ta dotyczy ludzi w każdej fazie życia, nie wyłączając dzieci. Nieleczona prowadzi do poważnych powikłań związanych z ruchem, dlatego też nie należy bagatelizować objawów reumatyzmu w młodości.
Jęczmień na oku - przyczyny, objawy, leczenieHordeolum, tak brzmi łacińska nazwa tej choroby, co oznacza małe ziarenko jęczmienia. Nazwa ta bardzo dobrze oddaje wygląd ropnia, który jest jednym z objawów tej dolegliwości. Chorobę tą na szczęście łatwo jest wyleczyć.
Anemia - przyczyny, objawy, leczenieAnemia jest chorobą, która nie ma jednoznacznej przyczyny i jej pojawienie się może być bardzo niespodziewane dla osoby, która na nią zachoruje. Powodem mogą być zmienne genetyczne, zależne od środowiska w którym żyjemy lub źle prowadzona dieta.
Przyczyny i leczenie otyłości brzusznaZ międzynarodowych badań o nazwie IDEA wynika, że aż 60% Polaków cierpi na otyłość brzuszną. To ciężkie schorzenie prowadzi do chorób układu krążenia, układu trawiennego, cukrzycy oraz miażdżycy.
Przejdź do strony: < 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 77 >
Kontakt z redakcją | Reklama | Nota prawna | Komentarze | Polityka Cookies
Copyright 2007-2008 e-zdrowie.info. All rights reserved.