Zdrowie - 77

Zdrowie - 77

Infekcje układu moczowo-płciowegoTegoroczna nietypowa pogoda sprzyja rozwojowi wszelkich infekcji. Niestety często są one poważniejsze i zmuszeni jesteśmy przyjąć antybiotyki, co z kolei u kobiet może skończyć się przykrymi dolegliwościami w obrębie układu moczowo-płciowego.
Choroby serca i układu krążenia - stan wiedzy Polek96% kobiet nie zdaje sobie sprawy, że poziom cholesterolu we krwi należy regularnie badać niezależnie od wieku - wynika z raportu badania opinii publicznej, przygotowanego przez organizatorów kampanii "Sekrety kobiecych serc".
Niedobór joduNiedobór jodu został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z głównych czynników wpływających na stan zdrowotny populacji. W obszarach niedoboru jodu żyje około 30% populacji globu. W Polsce zostały przeprowadzone badania dotyczące niedoboru jodu. 
Soczewki kontaktoweDostępne obecnie na rynku soczewki kontaktowe uznawane są za najbardziej nowoczesną metodę korekcji wad wzroku. Są nie tylko wygodne w noszeniu, ale łatwe w zakładaniu, zdejmowaniu i pielęgnacji. Jednak wiele osób, jest nieświadomych istnienia możliwości korekcji wszystkich wad wzroku za pomocą soczewek.
Przejdź do strony: < 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 >
Kontakt z redakcją | Reklama | Nota prawna | Komentarze | Polityka Cookies
Copyright 2007-2008 e-zdrowie.info. All rights reserved.