Zdrowie - 7

Zdrowie - 7

Leczenie boreliozyBorelioza to choroba często występująca i znana powszechnie. Ludzie boją się boreliozy dlatego starają się zachować wszelkie środki ostrożności, szczególnie kiedy wybierają się do lasu, a kiedy już zobaczą jakąś zmianę na skórze wywołaną ugryzieniem to szybko zgłaszają się do lekarza lub sami usuwają kleszcza.
Przyczyny niepłodności u kobietWspółczesne czasy przyczyniają się do zwiększenia niepłodności u kobiet i stanowią coraz większy problem wśród par. Największa płodność przypada na okres między 20-25. rokiem życia. Jednak dzisiaj niewiele kobiet decyduje się na urodzenie dziecka w tak młodym wieku.
Czy mleko szkodzi? Alergia a nietolerancja laktozyWielu osobom dolega złe samopoczucie po spożyciu mleka bądź produktów mlecznych. Mimo uciążliwości, objawy często są bagatelizowane, co w przypadku alergii jak i nietolerancji może mieć poważne konsekwencje zdrowotne.
Jak pozbyć się uciążliwych nagniotków?Niewygodne obuwie, wady śródstopia albo nieprawidłowy chód – to najpopularniejsze przyczyny wystąpienia nagniotków. Odciski pojawiające się na stopach są problemem wielu pań. Przedstawiamy kilka pomysłów na to, jak się z nimi definitywnie uporać.
Przejdź do strony: < 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 77 >
Kontakt z redakcją | Reklama | Nota prawna | Komentarze | Polityka Cookies
Copyright 2007-2008 e-zdrowie.info. All rights reserved.