Zdrowie - 5

Zdrowie - 5

Problemy z koncentracjąProblemy z koncentracją uwagą i pamięcią to dość powszechna przypadłość nie tylko u młodzieży, ale także osób starszych i dzieci. Często możemy mieć trudności przy nauce, czytaniu książek lub zwykłych codziennych czynnościach.
Jak zapobiegać żylakom?Żylaki kończyn dolnych występują u kobiet bardzo często. W ciągu dnia nasze nogi narażone są na wiele obciążeń (dźwiganie ciężaru ciała, chodzenie w wysokich butach, pokonywanie kilometrów ).
Domowe sposoby na kaszelKiedy dopada nas kaszel, a nie chcemy sięgać po medyczne środki zapobiegawcze, warto skorzystać z darów, które ofiarowała nam natura. Przedstawiamy kilka skutecznych domowych metod na kaszel.
Jak leczyć reumatyzm?Powszechny pogląd mówiący o tym, że reumatyzm dotyka wyłącznie osób w podeszłym wieku można spokojnie schować do kieszeni. Choroba ta dotyczy ludzi w każdej fazie życia, nie wyłączając dzieci. Nieleczona prowadzi do poważnych powikłań związanych z ruchem, dlatego też nie należy bagatelizować objawów reumatyzmu w młodości.
Przejdź do strony: < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 77 >
Kontakt z redakcją | Reklama | Nota prawna | Komentarze | Polityka Cookies
Copyright 2007-2008 e-zdrowie.info. All rights reserved.