Zdrowie - 4

Zdrowie - 4

Ból pleców - przyczynyBóle pleców, czyli najczęściej bóle kręgosłupa, to bardzo trudne objawy do zdiagnozowania. Czynników wywołujących ból jest wiele. Jednak specjaliści inaczej podchodzą do bólów u młodych ludzi, gdzie przyczyną jest zazwyczaj siedzący tryb życia, a inaczej u osób starszych, gdzie powodem bólu może być choćby choroba zwyrodnieniowa.
Objawy przewlekłej niewydolności nerekPrzewlekła niewydolność nerek to utrzymujące się dłużej niż trzy miesiące uszkodzenie nerek. Choroba ta jest niebezpieczna i niestety nieuleczalna. W wysokim stadium choroby nieuniknione jest leczenie nerkozastępcze, czyli dializy, które mają usunąć z organizmu produkty przemiany materii.
Leczenie haluksówHaluksy (paluch kośliwy) to choroba zwyrodnieniowa, charakteryzująca się zniekształceniem stopy. Zazwyczaj jest konsekwencją płaskostopia, źle dobranego bądź ciasnego obuwia, nadwagi, stojącego trybu życia, uwarunkowaniem genetycznym.
Zaburzenia osobowości - przyczyny, objawy, leczenieW różnych sytuacjach codziennych – w domu, w pracy czy w szkole – możemy spotkać osoby szczególnie uciążliwe, które wykazują znaczne odchylenia w zachowaniu, w reakcjach na bodźce, które często są niespodziewane. Mamy wtedy do czynienia z zaburzeniem osobowości.
Przejdź do strony: < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 77 >
Kontakt z redakcją | Reklama | Nota prawna | Komentarze | Polityka Cookies
Copyright 2007-2008 e-zdrowie.info. All rights reserved.