Zdrowie - 3

Zdrowie - 3

Jak prowadzić zdrowy tryb życia?Prowadzenie zdrowego trybu życia to same korzyści dla zdrowia i urody. Stajemy się pełni energii, wyglądamy zdrowo, a codzienne wstanie z łóżka nie sprawia nam żadnych problemów. Dodatkowo, zwiększamy szanse by ustrzec się przed wieloma chorobami. Żeby uniknąć na starość pewnych trudności, zadbajmy o zdrowie już dziś.
Jak skutecznie leczyć prostatę?Pierwszą oznaką rozszerzonej prostaty u większości mężczyzn, może być fakt, że coraz częściej wstają oni w nocy, by oddać mocz. Prostatę najlepiej rozpoznać w chwili, gdy zostaje wydalany mocz, ponieważ wtedy ciągłość strumienia moczu zostaje przerwana.
Jak zapobiec wylewowi krwi do mózgu?Należy przestrzegać kilku prostych zasad, żeby zredukować ryzyko pierwszego wylewu krwi do mózgu. Warto włączyć do diety dużo owoców, warzyw, orzechów i produktów pełnoziarnistych, dbać o regularną aktywność fizyczną oraz kontrolować ciśnienie krwi.
Zatrucie glikolem etylenowymGlikol etylenowy to słodki, przeźroczysty płyn, który zapachem przypomina etanol. Stosuje się go głównie w samochodach, jako płyn hamulcowy i jako rozpuszczalnik. Jego roztwór alkoholowy wynosi średnio 95%, przez co jego omyłkowe lub celowe wypicie grozi poważnymi konsekwencjami.
Przejdź do strony: < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 77 >
Kontakt z redakcją | Reklama | Nota prawna | Komentarze | Polityka Cookies
Copyright 2007-2008 e-zdrowie.info. All rights reserved.